Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Honor X8

Honor X8
Honor X8 zwart voorkant linkerzijkant
Honor X8 zwart voorkant rechterzijkant
Honor X8 zwart achterkant gedraaid
Honor X8 (TFY-LX1)
Honor X8 zwart voorkant linkerzijkant
Honor X8 zwart voorkant rechterzijkant
Honor X8 zwart achterkant gedraaid
Honor X8 zwart achterkant
Honor X8 blauw achterkant
Honor X8 zilver achterkant

Vergelijkbaar met de X8 en wel verkrijgbaar

Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721)Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721) Blue
€ 357,00 of € 19,00 p/m
3 kleuren
Samsung Galaxy A53 5G (A536)Samsung Galaxy A53 5G (A536) Awesome Black
€ 318,95
4 kleuren
Samsung Galaxy S20+ 5G (G986)Samsung Galaxy S20+ 5G (G986) Cosmic Black
€ 269,00
2 kleuren

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe
Populairste specs
  • 3 maart 2022Aangekondigd
  • 177 gram7,45 mm dik
  • Android 11
  • 128 GBMicroSDHC
  • 6.7"2388x1080 pixels
  • 64 MPFHD-video
  • 6 GB RAMSnapdragon 680
  • 4000 mAh22.5W

Belangrijkste functies Honor X8

Platform

  • Android: 11

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: FullView IPS FHD+, schermgat
  • Formaat: 6.7 inch
  • Resolutie: 2388 x 1080 pixels
  • Verversingssnelheid: 90 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Viervoudige camera
  • Hoofdcamera: 64 MP
  • Selfiecamera: 16 MP

Hardware

  • Processor: Qualcomm Snapdragon 680, octa core
  • Klokfrequentie: 1.9 GHz + 2.4 GHz

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 128 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 6 GB

Voeding

  • Batterij: 4000 mAh
  • Snellaadfunctie: 22.5 Watt

Ervaringen over de Honor X8

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Honor X8 vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721)Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721) Blue
€ 357,00 of € 19,00 p/m
3 kleuren
Samsung Galaxy A53 5G (A536)Samsung Galaxy A53 5G (A536) Awesome Black
€ 318,95
4 kleuren
Samsung Galaxy S20+ 5G (G986)Samsung Galaxy S20+ 5G (G986) Cosmic Black
€ 269,00
2 kleuren
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986)Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986) Mystic Black
€ 912,95
2 kleuren
Android:1112121010
Kleurenbeeldscherm:FullView IPS FHD+, schermgatDynamic AMOLED 2X, schermgatInfinity-O Display, schermgatInfinity-O Display, schermgatDynamic AMOLED Infinity-O Display
Formaat:6.7 inch6.7 inch6.5 inch6.7 inch6.9 inch
Resolutie:2388 x 1080 pixels2640 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels3200 x 1440 pixels3088 x 1440 pixels
Verversingssnelheid:90 Hz120 Hz120 Hz120 Hz120 Hz
Camerasysteem achterkant:Viervoudige cameraDubbele cameraViervoudige cameraDrievoudige cameraViervoudige camera
Hoofdcamera:64 MP12 MP64 MP64 MP108 MP
Selfiecamera:16 MP10 MP32 MP10 MP10 MP
Processor:Qualcomm Snapdragon 680, octa coreQualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, octa coreOcta coreOcta coreSamsung Exynos 990, octa core
Klokfrequentie:1.9 GHz + 2.4 GHz2.0 GHz + 2.4 GHz2.0 GHz + 2.5 GHz + 2.7 GHz
5G:
Opslaggeheugen:128 GB128 GB + 256 GB + 512 GB128 GB + 256 GB128 GB128 GB + 256 GB + 512 GB
Werkgeheugen (RAM):6 GB8 GB6 GB + 8 GB12 GB12 GB
Batterij:4000 mAh3700 mAh5000 mAh4500 mAh4500 mAh
Snellaadfunctie:22.5 Watt25 Watt25 Watt
Top