Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Xiaomi 17 Pro Max

Xiaomi 17 Pro Max
Xiaomi 17 Pro Max zwart overzicht
Xiaomi 17 Pro Max kleuren overzicht
Xiaomi 17 Pro Max groen overzicht
Xiaomi 17 Pro Max paars overzicht
Xiaomi 17 Pro Max
Xiaomi 17 Pro Max zwart overzicht
Xiaomi 17 Pro Max kleuren overzicht
Xiaomi 17 Pro Max groen overzicht
Xiaomi 17 Pro Max paars overzicht
Xiaomi 17 Pro Max wit overzicht
Los nieuw
817,-
  • Eenmalige kosten
  • Vergelijk 1 shop
  • Altijd de laagste prijs
Vergelijk prijzen

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe

Voordelen en nadelen Xiaomi 17 Pro Max

  • Bruikbaar scherm achterop
  • Immense 7500mAh accu
  • Uitstekende camera's
  • Extra helder scherm
  • Geen Android Auto-ondersteuning en geen Wear OS
Populairste specs
  • 25 september 2025Aangekondigd
  • 219 gram8 mm dik
  • Android 16
  • 1 TB/512 GBNiet uitbreidbaar
  • 6.9"2608x1200 pixels
  • 50+50+50 MP8K-video
  • 12-16 GB RAMSnapdragon 8 Elite Gen 5
  • 7500 mAh100W 50W

Beschrijving van de Xiaomi 17 Pro Max

De Xiaomi 17 Pro Max is een niet officieel in Europa uitgekomen smartphone maar wel als import beschikbaar. Het toestel is de grote versie van de 17 Pro maar dan met een groots 6,9 inch scherm en een nog grotere 7500 mAh batterij. Genoeg voor dagenlang plezier, van zowel het scherm voorop als het scherm achterop.

Xiaomi 17 Pro Max kleuren overzicht

Belangrijkste functies Xiaomi 17 Pro Max

Platform

  • Android: 16

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: CrystalRes AMOLED Display, schermgat
  • Formaat: 6.9 inch
  • Resolutie: 2608 x 1200 pixels
  • Verversingssnelheid: 120 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Drievoudige camera
  • Max. zoomniveau (optisch): 5x
  • Hoofdcamera: 50 MP
  • Selfiecamera: 50 MP

Hardware

  • Processor: Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, octa core
  • Klokfrequentie: 3.62 GHz + 4.6 GHz

Materialen

  • Stof-/waterdicht:

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 1 TB + 512 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 12 GB + 16 GB
  • Geheugenkaart-slot:

Voeding

  • Batterij: 7500 mAh
  • Draadloos opladen: 50 Watt
  • Snellaadfunctie: 100 Watt

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Ervaringen over de Xiaomi 17 Pro Max

“Bijna perfect”

GSMArena
31 oktober 2025

De Xiaomi 17 Pro Max is een gedegen vlaggenschip met maar weinig minpunten, als hij ze al heeft. Hij heeft de nieuwste en beste chipset, een high-end beeldscherm, uitstekende bouw, een gigantische batterij, snel opladen, geweldige speakers en camera's waarop je kunt vertrouwen. Het secundaire beeldscherm is aardig, en het zorgt dat de Pro Max valt, maar belangrijker nog, het maakt het maken van selfies met de hoofdcamera stukken makkelijker.

Ondanks dat hij op alle vlakken goed presteert is het moeilijk om de Xiaomi 17 Pro Max aan te raden als je op zoek bent naar een goede camera-telefoon. De camera's zijn goed voor de gemiddelde mens, maar er zijn ongetwijfeld betere alternatieven met betere hardware, vooral omdat de telephoto zo tegenvalt. Het is jammer dat de camera-prestaties hem tegenhouden van het behalen van een perfecte score.

Bron: https://www.gsmarena.com/xiaomi_17_pro_max-review-2895p6.php

  • Pluspunten: Symmetrisch en aantrekkelijk design, geweldige bouwkwaliteit, Degelijk LTPO OLED-scherm, 2 om precies te zijn, secundaire scherm is geen gimmick, uitstekende batterijduur, indrukwekkend snelladen, zelfs met opladers van anderen
  • Minpunten: China-only (voor nu), camera-systeem stelt teleur (vooral de 5x telephoto), de telefoon heeft moeite om het volledige potentieel van de SD 8 Elite Gen 5 te benutten

Xiaomi 17 Pro Max vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy S23 Ultra (S918)
€ 34,75 p/m
1 kleur
Motorola razr 40 ultraMotorola razr 40 ultra Infinite Black
€ 747,94
2 kleuren
Motorola razr 40
€ 569,00 of € 38,50 p/m
1 kleur
Google Pixel 8 Pro (GC3VE)
€ 599,00 of € 27,25 p/m
3 kleuren
Android:1613131314
Kleurenbeeldscherm:CrystalRes AMOLED Display, schermgatInfinity-O Display, schermgatFlex View pOLED, schermgatFlex View pOLED, schermgatSuper Actua Display, schermgat
Formaat:6.9 inch6.8 inch6.9 inch6.9 inch6.7 inch
Resolutie:2608 x 1200 pixels3080 x 1440 pixels2640 x 1080 pixels2640 x 1080 pixels2992 x 1344 pixels
Verversingssnelheid:120 Hz120 Hz165 Hz144 Hz120 Hz
Camerasysteem achterkant:Drievoudige cameraViervoudige cameraDubbele cameraDubbele cameraDrievoudige camera
Max. zoomniveau (optisch):5x
Hoofdcamera:50 MP200 MP13 MP64 MP50 MP
Selfiecamera:50 MP12 MP32 MP32 MP10.5 MP
Processor:Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, octa coreQualcomm Snapdragon 8 Gen 2, octa coreQualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, octa coreQualcomm Snapdragon 7 Gen 1, octa coreGoogle Tensor G3, nona core
Klokfrequentie:3.62 GHz + 4.6 GHz2.15 GHz + 2.45 GHz + 3.0 GHz
Opslaggeheugen:1 TB + 512 GB1 TB + 256 GB + 512 GB256 GB256 GB128 GB + 256 GB + 512 GB
Werkgeheugen (RAM):12 GB + 16 GB12 GB + 8 GB8 GB8 GB12 GB
Batterij:7500 mAh5000 mAh3800 mAh4200 mAh5050 mAh
Draadloos opladen:50 Watt15 Watt
Snellaadfunctie:100 Watt45 Watt30 Watt30 Watt30 Watt
Top