Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Samsung Galaxy S24 FE

Samsung Galaxy S24 FE
Samsung Galaxy S24 FE blauw voorkant linkerzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw voorkant rechterzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw linkerzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw overzicht
Samsung Galaxy S24 FE (S721)
Samsung Galaxy S24 FE blauw voorkant linkerzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw voorkant rechterzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw linkerzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw overzicht
Samsung Galaxy S24 FE blauw achterkant linkerzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw achterkant rechterzijkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw achterkant
Samsung Galaxy S24 FE blauw rechterzijkant
Samsung Galaxy S24 FE graphite zwart achterkant
Samsung Galaxy S24 FE groen achterkant
Samsung Galaxy S24 FE grijs achterkant
Samsung Galaxy S24 FE geel achterkant
Abonnement vanaf
21,- p/m
  • Laagste maandlasten
  • Aanbod van 12 providers
  • Combivoordeel mogelijk
Vergelijk prijzen
Los nieuw
469,75
  • Eenmalige kosten
  • Vergelijk 4 shops
  • Niet gespreid betalen
Vergelijk prijzen
Refurbished
369,98
  • Duurzaamste optie
  • 4 verschillende deals
  • Niet nieuw, wel anders
Vergelijk prijzen

Voordelen en nadelen Galaxy S24 FE

  • Groter en voordeliger
  • Komt met Galaxy AI
  • 7 jaar Android-updates
  • Degelijke prestaties
  • Camera's van S24/S24+ zijn wel beter
Populairste specs
  • 26 september 2024Aangekondigd
  • 213 gram8 mm dik
  • Android 14
  • 128 GB/256 GB/512 GBNiet uitbreidbaar
  • 6.7"2340x1080 pixels
  • 50+12+8 MP8K-video
  • 8 GB RAMExynos 2400e
  • 4700 mAh25W 15W
Samsung Galaxy S24 FE

Samsung Galaxy S24 FE

€ 469,75 of € 21,00 p/m

Beschrijving van de Samsung Galaxy S24 FE

De Samsung Galaxy S24 FE met Galaxy AI is hier. Voor iets minder geld dan de S24 krijg je een flink groter scherm en dikkere batterij. Ook beschikt de S24 FE over dezelfde Galaxy AI-functies zoals Photo Assist om foto's te bewerken en Circle to Search om sneller dingen te zoeken. Jammer alleen dat de batterij het niet zo lang als de S24+ vol houdt.

Samsung Galaxy S24 FE blauw overzicht

Belangrijkste functies Samsung Galaxy S24 FE

Platform

  • Android: 14

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: Infinity-O Display, schermgat
  • Formaat: 6.7 inch
  • Resolutie: 2340 x 1080 pixels
  • Verversingssnelheid: 120 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Drievoudige camera
  • Max. zoomniveau (optisch): 3x
  • Hoofdcamera: 50 MP
  • Selfiecamera: 10 MP

Hardware

  • Processor: Samsung Exynos 2400e, octa core
  • Klokfrequentie: 1.95 GHz + 2.9 GHz + 3.1 GHz

Materialen

  • Stof-/waterdicht:

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 128 GB + 256 GB + 512 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 8 GB
  • Geheugenkaart-slot:

Voeding

  • Batterij: 4700 mAh
  • Draadloos opladen: 15 Watt
  • Snellaadfunctie: 25 Watt

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Ervaringen over de Samsung Galaxy S24 FE

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Samsung Galaxy S24 FE vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy S24 FE (S721)
€ 469,75 of € 21,00 p/m
5 kleuren
OnePlus 10 Pro (NE2213)
€ 483,00 of € 22,25 p/m
1 kleur
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5GXiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G Blue
€ 399,28
2 kleuren
Fairphone 5Fairphone 5 Matte Black
€ 419,67
2 kleuren
Xiaomi 13T Pro
€ 431,00 of € 20,25 p/m
1 kleur
Android:1411121313
OS-upgrades:5
Kleurenbeeldscherm:Infinity-O Display, schermgatFluid AMOLED, schermgatOLED, schermgatOLED, schermgatDotDisplay, schermgat
Formaat:6.7 inch6.7 inch6.67 inch6.46 inch6.67 inch
Resolutie:2340 x 1080 pixels3216 x 1440 pixels2400 x 1080 pixels2700 x 1224 pixels2712 x 1220 pixels
Verversingssnelheid:120 Hz120 Hz120 Hz90 Hz144 Hz
Camerasysteem achterkant:Drievoudige cameraDrievoudige cameraDrievoudige cameraDubbele cameraDrievoudige camera
Max. zoomniveau (optisch):3x
Hoofdcamera:50 MP50 MP200 MP50 MP50 MP
Selfiecamera:10 MP32 MP16 MP50 MP20 MP
Processor:Samsung Exynos 2400e, octa coreQualcomm Snapdragon 8 Gen 1, octa coreMediaTek Dimensity 1080, octa coreQualcomm QCM6490, octa coreMediaTek Dimensity 9200+, octa core
Klokfrequentie:1.95 GHz + 2.9 GHz + 3.1 GHz3.0 GHz2.6 GHz2.7 GHz2.0 GHz + 3.0 GHz + 3.35 GHz
Opslaggeheugen:128 GB + 256 GB + 512 GB128 GB + 256 GB256 GB128 GB + 256 GB1 TB + 256 GB + 512 GB
Werkgeheugen (RAM):8 GB12 GB + 8 GB12 GB + 8 GB6 GB + 8 GB12 GB + 16 GB
Batterij:Verwisselbaar
Capaciteit:4700 mAh5000 mAh4980 mAh4200 mAh5000 mAh
Draadloos opladen:15 Watt50 Watt50 Watt
Snellaadfunctie:25 Watt80 Watt120 Watt30 Watt120 Watt
Top