Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Samsung Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A34 5G
Samsung Galaxy A34 5G groen voorkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A34 5G groen linkerzijkant
Samsung Galaxy A34 5G groen overzicht
Samsung Galaxy A34 5G groen achterkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A34 5G (A346)
Samsung Galaxy A34 5G groen voorkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A34 5G groen linkerzijkant
Samsung Galaxy A34 5G groen overzicht
Samsung Galaxy A34 5G groen achterkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A34 5G groen achterkant rechterzijkant
Samsung Galaxy A34 5G groen achterkant
Samsung Galaxy A34 5G groen rechterzijkant
Samsung Galaxy A34 5G grijs achterkant
Samsung Galaxy A34 5G paars achterkant
Samsung Galaxy A34 5G zilver achterkant
Abonnement vanaf
14,50 p/m
  • Laagste maandlasten
  • Aanbod van 7 providers
  • Combivoordeel mogelijk
Vergelijk prijzen
Los nieuw
303,08
  • Eenmalige kosten
  • Vergelijk 2 shops
  • Niet gespreid betalen
Vergelijk prijzen
Refurbished
151,98
  • Duurzaamste optie
  • 2 verschillende deals
  • Niet nieuw, wel anders
Vergelijk prijzen

Voordelen en nadelen Galaxy A34 5G

  • Goede prijs/kwaliteit
  • Helder 120Hz scherm
  • 48MP hoofdcam met OIS
  • Jarenlange updates
  • Geen meegeleverde oplader, geen koptelefoonpoort
Populairste specs
  • 15 maart 2023Aangekondigd
  • 199 gram8,2 mm dik
  • Android 13
  • 128 GB/256 GBMicroSDHC
  • 6.6"2340x1080 pixels
  • 48 MP4K-video
  • 6-8 GB RAMDimensity 1080
  • 5000 mAh25W
Samsung Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A34 5G

€ 303,08 of € 14,50 p/m

Beschrijving van de Samsung Galaxy A34 5G

De Samsung Galaxy A34 is een allemansvriend met specificaties die een groot deel van het publiek zullen aanspreken. En dan is hij ook nog eens relatief voordelig ook. Welke prijs dat is, hoeveel je daar voor krijgt, en of dat een goede deal is lees je hier.

Veel waar voor je geld

We schrijven het vaker, en we vallen in herhaling, maar het is nou eenmaal waar. Je krijgt tegenwoordig veel telefoon voor je geld. Kreeg je vroeger alleen bij de duurste telefoons een waterdichte IP67-behuizing, super vloeiend 120Hz scherm, grote batterij met snelladen en meerdere camera's. Tegenwoordig krijg je dat al bij zogenaamde mid-range telefoons. Deze Galaxy A34 5G is precies dat, mid-range, maar daarvoor krijg je dus ontzettend veel tegenwoordig.

Samsung Galaxy A34 5G groen overzicht

Opvallend helder 1000 nits scherm

Voorop de A34 5G vinden we een 6,6 inch groot Super AMOLED-scherm. Dat beeld is niet alleen zeer helder (tot 1000 nits), maar ook erg vloeiend. Het kan beelden 120 keer per seconde verversen waardoor overgangen en animaties zeer snel ogen. Bovenin zit een 13MP selfiecamera. Prima voor alledaagse selfies en om mee te videobellen. Achterop vinden we nog drie camera's. Een 48MP hoofdcamera met optische beeldstabilisatie (OIS). In deze prijsklasse is dat best bijzonder want het levert veel scherpere beelden op, zelfs bij weinig licht. De andere camera's zijn ook niet mis. Een 8MP ultra-groothoek om landschappen in één geheel vast te leggen en een hoge 5MP resolutie macro-camera. Dat is scherp genoeg om van zeer dichtbij close-ups te maken.

Belangrijkste Samsung Galaxy A34 5G specificaties

  • 6,6 inch FHD+ beeldscherm met heldere 1000-nits en 120Hz weergave
  • 48MP hoofdcamera met OIS, 8MP ultragroothoek en 5MP macrocamera
  • 13MP selfiecamera in uitsparing
  • Cleane vormgeving met waterdichte IP67 behuizing
  • 5G-ondersteuning voor extra snel internet onderweg
  • Ruimte voor tweede simkaart of geheugenkaart (hybrid Dual SIM)

Uitstekende software-ondersteuning

Samsung heeft bij de concurrentie inkopen gedaan voor de processor. In plaats van een eigen Exynos-processor maakt de Galaxy A34 5G gebruik van de MediaTek Dimensity 1080. Deze octa-core processor beschikt over 5G om onderweg snel te internetten. Er zijn versie verkrijgbaar met 6 en 8GB aan werkgeheugen, en 128 en 256GB aan opslaggeheugen. Er is ruimte voor een externe geheugenkaart zodat ruimtegebrek zelden een probleem is. Ook de batterij is vrij ruim te noemen; 5000mAh. Deze kan met 25W snel opgeladen worden al hoeft dat volgens Samsung om de twee dagen. Verder netjes is dat Samsung nog tot tenminste maart 2027 updates levert.


Belangrijkste functies Samsung Galaxy A34 5G

Platform

  • Android: 13

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: Infinity U Full HD+, inkeping (notch)
  • Formaat: 6.6 inch
  • Resolutie: 2340 x 1080 pixels
  • Verversingssnelheid: 120 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Drievoudige camera
  • Hoofdcamera: 48 MP
  • Selfiecamera: 13 MP

Hardware

  • Processor: MediaTek Dimensity 1080, octa core
  • Klokfrequentie: 2.0 GHz + 2.6 GHz

Materialen

  • Stof-/waterdicht:

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 128 GB + 256 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 6 GB + 8 GB

Voeding

  • Batterij: 5000 mAh
  • Snellaadfunctie: 25 Watt

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Ervaringen over de Samsung Galaxy A34 5G

“Goed alternatief voor S23 voor minder geld”

TechAdvisor
24 april 2023

De Galaxy A34 is een erg goede mid-range telefoon, vooral als je specifiek op zoek bent naar een Samsung-telefoon die net iets betaalbaarder is dan die uit de dure Galaxy S-serie.

Je kunt altijd een refurbished vlaggenschip van vorig jaar nemen voor een leuke korting, of een kijkje nemen bij de mid-range afdeling van een willekeurig Chinees merk voor hetzelfde geld.

Het is bijvoorbeeld mogelijk om een telefoon met snellere processor te vinden, of met sneller opladen, en soms zelfs voor minder geld. Maar de compromissen elders zijn onvermijdelijk.

Uiteindelijk biedt de Galaxy A34 veel waar voor z'n geld en vinkt hij alle kruisjes aan voor de meeste mensen, tenzij je iets betere camera's en prestaties wilt, meer waar voor je geld krijgt dan de Galaxy A54.

Bron: https://www.techadvisor.com/article/1789943/samsung-galaxy-a34-5g-review.html

  • Pluspunten: Uitstekend 120Hz scherm, goede cameras, IP67 waterdicht, langdurig softwarebeleid
  • Minpunten: Vingerafdrukscanner niet de beste, geen oplader in de doos, traag opladen

Samsung Galaxy A34 5G vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy A34 5G (A346)
€ 303,08 of € 14,50 p/m
1 kleur
Motorola edge 20 LiteMotorola edge 20 Lite Electric Graphite
€ 249,99
1 kleur
Motorola edge 40Motorola edge 40 Black
€ 285,00
3 kleuren
Nothing Phone (2)Nothing Phone (2) Grey
€ 299,00
2 kleuren
Cat S75
€ 341,47 of € 20,25 p/m
1 kleur
Android:1311131312
Kleurenbeeldscherm:Infinity U Full HD+, inkeping (notch)Endless Edge, schermgatMax Vision Full HD+, schermgatFlexible OLED, schermgatIPS
Formaat:6.6 inch6.7 inch6.55 inch6.7 inch6.58 inch
Resolutie:2340 x 1080 pixels2340 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels2412 x 1080 pixels2408 x 1080 pixels
Verversingssnelheid:120 Hz90 Hz144 Hz120 Hz120 Hz
Camerasysteem achterkant:Drievoudige cameraDrievoudige cameraDubbele cameraDubbele cameraDrievoudige camera
Hoofdcamera:48 MP108 MP50 MP50 MP50 MP
Selfiecamera:13 MP25 MP32 MP32 MP8 MP
Processor:MediaTek Dimensity 1080, octa coreMediaTek Dimensity 720 (MT6853V), octa coreMediaTek Dimensity 8020, octa coreQualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, octa coreMediaTek Dimensity 930, octa core
Klokfrequentie:2.0 GHz + 2.6 GHz1.8 GHz + 2.5 GHz + 3.0 GHz2.2 GHz
Stof-/waterdicht:P2i coating
Opslaggeheugen:128 GB + 256 GB128 GB256 GB128 GB + 256 GB + 512 GB128 GB
Werkgeheugen (RAM):6 GB + 8 GB8 GB8 GB12 GB + 8 GB6 GB
Batterij:5000 mAh5000 mAh4400 mAh4700 mAh5000 mAh
Snellaadfunctie:25 Watt30 Watt68 Watt45 Watt15 Watt

Video over de Samsung Galaxy A34 5G

6npa yiw cs maxresdefault

In deze video legt Jurgen van Coolblue op heldere manier uit wat het verschil is tussen de Galaxy A34 5G en A54 5G van Samsung. Welke neem jij?

Top