Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Samsung Galaxy A17 5G

Samsung Galaxy A17 5G
Samsung Galaxy A17 5G blauw voorkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw overzicht
Samsung Galaxy A17 5G blauw rechterzijkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw voorkant rechterzijkant
Samsung Galaxy A17 5G (A176B)
Samsung Galaxy A17 5G blauw voorkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw overzicht
Samsung Galaxy A17 5G blauw achterkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw rechterzijkant
Samsung Galaxy A17 5G grijs achterkant
Samsung Galaxy A17 5G zwart achterkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw voorkant rechterzijkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw linkerzijkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw achterkant linkerzijkant
Samsung Galaxy A17 5G blauw achterkant rechterzijkant
Abonnement vanaf
7,15 p/m
  • Laagste maandlasten
  • Aanbod van 12 providers
  • Combivoordeel mogelijk
Vergelijk prijzen
Los nieuw
164,-
  • Eenmalige kosten
  • Vergelijk 9 shops
  • Niet gespreid betalen
Vergelijk prijzen
Refurbished
173,98
  • Duurzaamste optie
  • 9 verschillende deals
  • Niet nieuw, wel anders
Vergelijk prijzen

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe

Voordelen en nadelen Galaxy A17 5G

  • Vernieuwd design
  • 6 jaar lang updates
  • Camera met nachtmodus
  • IP54 waterdicht
  • Nauwelijks anders dan goedkopere Galaxy A16 5G
Populairste specs
Energielabel B voor de Samsung Galaxy A17 5G
  • 7 augustus 2025Aangekondigd
  • 192 gram7,5 mm dik
  • Android 156 beloofde upgrades
  • 128 GBMicroSDHC
  • 6.7"2340x1080 pixels
  • 50+5+2 MPFHD-video
  • 4 GB RAMExynos 1330
  • 5000 mAh25W
Samsung Galaxy A17 5G

Samsung Galaxy A17 5G

€ 164,00 of € 7,15 p/m

Beschrijving van de Samsung Galaxy A17 5G

De Samsung Galaxy A17 5G is een relatief eenvoudige, betaalbare smartphone met een groot en vloeiend 90Hz-scherm van 6,7 inch. De telefoon beschikt over drie camera's aan de achterzijde, waaronder een ultragroothoeklens. Het toestel krijgt 6 jaar lang updates, waardoor hij lang meegaat. De behuizing is waterdicht en snel 5G-internet onderweg is gewoon mogelijk.

Samsung Galaxy A17 5G blauw overzicht

Belangrijkste functies Samsung Galaxy A17 5G

Platform

  • Android: 15
  • OS-upgrades: 6

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: Infinity U Full HD+, inkeping (notch)
  • Formaat: 6.7 inch
  • Resolutie: 2340 x 1080 pixels
  • Verversingssnelheid: 90 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Drievoudige camera
  • Hoofdcamera: 50 MP
  • Selfiecamera: 13 MP

Hardware

  • Processor: Samsung Exynos 1330, octa core
  • Klokfrequentie: 2.0 GHz + 2.4 GHz

Materialen

  • Stof-/waterdicht:

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 128 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 4 GB

Voeding

  • Batterij: 5000 mAh
  • Snellaadfunctie: 25 Watt

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Ervaringen over de Samsung Galaxy A17 5G

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Samsung Galaxy A17 5G vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy A17 5G (A176B)
€ 164,00 of € 7,15 p/m
3 kleuren
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5GXiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Blue
€ 185,12
3 kleuren
Xiaomi Redmi Note 12 5GXiaomi Redmi Note 12 5G Onyx Grey
€ 169,95
1 kleur
Xiaomi Redmi Note 11S 5GXiaomi Redmi Note 11S 5G Black
€ 138,90
1 kleur
POCO M8 (25118PC98G)POCO M8 (25118PC98G) Black
€ 179,00
3 kleuren
Android:15131211
OS-upgrades:6
Kleurenbeeldscherm:Infinity U Full HD+, inkeping (notch)OLED, schermgatOLED, schermgatDotDisplay, schermgatFlow AMOLED, schermgat
Formaat:6.7 inch6.67 inch6.67 inch6.6 inch6.77 inch
Resolutie:2340 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels2392 x 1080 pixels
Verversingssnelheid:90 Hz120 Hz120 Hz90 Hz120 Hz
Camerasysteem achterkant:Drievoudige cameraDrievoudige cameraDrievoudige cameraDrievoudige cameraDubbele camera
Hoofdcamera:50 MP50 MP48 MP50 MP50 MP
Selfiecamera:13 MP16 MP13 MP13 MP20 MP
Processor:Samsung Exynos 1330, octa coreMediaTek Dimensity 1080, octa coreQualcomm Snapdragon 4 Gen 1, octa coreMediaTek Dimensity 810, octa coreQualcomm Snapdragon 6 Gen 3, octa core
Klokfrequentie:2.0 GHz + 2.4 GHz2.6 GHz2.0 GHz2.4 GHz2.4 GHz
Opslaggeheugen:128 GB128 GB + 256 GB128 GB + 256 GB128 GB + 64 GB256 GB + 512 GB
Werkgeheugen (RAM):4 GB6 GB + 8 GB4 GB + 6 GB + 8 GB4 GB + 6 GB8 GB
Batterij:5000 mAh5000 mAh5000 mAh5000 mAh5520 mAh
Snellaadfunctie:25 Watt67 Watt33 Watt33 Watt45 Watt
Top