Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Oppo Reno10 Pro

Oppo Reno10 Pro
Oppo reno 10 pro grijs voorkant gedraaid
Oppo reno 10 pro grijs linkerzijkant
Oppo reno 10 pro grijs achterkant gedraaid
Oppo reno 10 pro grijs onderkant
Oppo Reno10 Pro (CPH2525)
Oppo reno 10 pro grijs voorkant gedraaid
Oppo reno 10 pro grijs linkerzijkant
Oppo reno 10 pro grijs achterkant gedraaid
Oppo reno 10 pro grijs achterkant
Oppo reno 10 pro paars achterkant
Oppo reno 10 pro grijs onderkant
Oppo reno 10 pro grijs voorkant linkerzijkant
Oppo reno 10 pro grijs voorkant rechterzijkant
Oppo reno 10 pro grijs achterkant linkerzijkant
Oppo reno 10 pro grijs achterkant rechterzijkant
Oppo reno 10 pro grijs rechterzijkant
Oppo reno 10 pro grijs bovenkant
Abonnement vanaf
21,50 p/m
  • Laagste maandlasten
  • Aanbod van 4 providers
  • Combivoordeel mogelijk
Vergelijk prijzen

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe

Voordelen en nadelen Oppo Reno10 Pro

  • Mooie vormgeving
  • Prima set camera's
  • Goede accuduur, 80W laden
  • Groots 120Hz scherm
  • Snapdragon 778G-chip niet heel Pro
Populairste specs
  • 8 juli 2023Aangekondigd
  • 185 gram7,89 mm dik
  • Android 13
  • 256 GBMicroSDHC
  • 6.7"2412x1080 pixels
  • 50 MP4K-video
  • 12 GB RAMSnapdragon 778G
  • 4600 mAh80W

Beschrijving van de Oppo Reno10 Pro

De Oppo Reno10 Pro is een premium-ogende smartphone met een set professionele camera's, zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Zo is de 50MP camera met OIS achterop ideaal om portretfoto's te schieten, en de 32MP selfiecamera perfect voor haarscherpe zelfopnames. De prestaties vallen alleen wat tegen voor een pro-toestel.

Oppo reno 10 pro grijs voorkant linkerzijkant

Belangrijkste functies Oppo Reno10 Pro

Platform

  • Android: 13

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: AMOLED, schermgat
  • Formaat: 6.7 inch
  • Resolutie: 2412 x 1080 pixels
  • Verversingssnelheid: 120 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Drievoudige camera
  • Hoofdcamera: 50 MP
  • Selfiecamera: 32 MP

Hardware

  • Processor: Qualcomm Snapdragon 778G, octa core

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 256 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 12 GB

Voeding

  • Batterij: 4600 mAh
  • Snellaadfunctie: 80 Watt

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Ervaringen over de Oppo Reno10 Pro

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Oppo Reno10 Pro vergeleken met alternatieven

Oppo Reno10 Pro (CPH2525)Oppo Reno10 Pro (CPH2525) Silvery Grey
€ 21,50 p/m
1 kleur
Samsung Galaxy A53 5G (A536)Samsung Galaxy A53 5G (A536) Awesome Black
€ 318,95
4 kleuren
Samsung Galaxy S20+ 5G (G986)Samsung Galaxy S20+ 5G (G986) Cosmic Black
€ 269,00
2 kleuren
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986)Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986) Mystic Black
€ 912,95
2 kleuren
Samsung Galaxy A52s 5GSamsung Galaxy A52s 5G Awesome Black
€ 297,00
4 kleuren
Android:1312101011
Kleurenbeeldscherm:AMOLED, schermgatInfinity-O Display, schermgatInfinity-O Display, schermgatDynamic AMOLED Infinity-O DisplayInfinity-O Display, schermgat
Formaat:6.7 inch6.5 inch6.7 inch6.9 inch6.5 inch
Resolutie:2412 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels3200 x 1440 pixels3088 x 1440 pixels2400 x 1080 pixels
Camerasysteem achterkant:Drievoudige cameraViervoudige cameraDrievoudige cameraViervoudige cameraViervoudige camera
Hoofdcamera:50 MP64 MP64 MP108 MP64 MP
Selfiecamera:32 MP32 MP10 MP10 MP32 MP
Processor:Qualcomm Snapdragon 778G, octa coreOcta coreOcta coreSamsung Exynos 990, octa coreQualcomm Snapdragon 778G, octa core
Klokfrequentie:2.0 GHz + 2.4 GHz2.0 GHz + 2.5 GHz + 2.7 GHz1.8 GHz + 2.4 GHz
Opslaggeheugen:256 GB128 GB + 256 GB128 GB128 GB + 256 GB + 512 GB128 GB + 256 GB
Werkgeheugen (RAM):12 GB6 GB + 8 GB12 GB12 GB6 GB + 8 GB
Batterij:4600 mAh5000 mAh4500 mAh4500 mAh4500 mAh
Snellaadfunctie:80 Watt25 Watt25 Watt
Top