Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Oppo Find X9 Pro

Oppo Find X9 Pro
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs voorkant linkerzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs achterkant rechterzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs onderkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs voorkant rechterzijkant
Oppo Find X9 Pro (CPH2791)
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs voorkant linkerzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs achterkant rechterzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs achterkant
Oppo Find X9 Pro silk wit achterkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs onderkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs voorkant rechterzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs linkerzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs overzicht
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs achterkant linkerzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs rechterzijkant
Oppo Find X9 Pro titanium charcoal grijs bovenkant
Abonnement vanaf
56,50 p/m
  • Laagste maandlasten
  • Aanbod van 11 providers
  • Combivoordeel mogelijk
Vergelijk prijzen
Los nieuw
1168,-
  • Eenmalige kosten
  • Vergelijk 4 shops
  • Niet gespreid betalen
Vergelijk prijzen

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe
Populairste specs
Energielabel A voor de Oppo Find X9 Pro
  • 28 oktober 2025Aangekondigd
  • 224 gram8,25 mm dik
  • Android 16
  • 512 GBMicroSDHC
  • 6.78"2772x1272 pixels
  • 200+50+50 MP4K-video
  • 16 GB RAMDimensity 9500
  • 7500 mAh80W 50W
Oppo Find X9 Pro

Oppo Find X9 Pro

€ 1168,00 of € 56,50 p/m

Wat zit er in de doos?

  • Toestel
  • Oplaadkabel (USB Type-C)
  • SIM-uitwerppin
  • Snelstartgids
  • Veiligheidsboekje

Geen oplader meegeleverd

Deze telefoon komt zonder oplader. Gebruik een bestaande USB-oplader of schaf er één aan. De Find X9 Pro kan met maximaal 80 Watt aan vermogen opgeladen worden.

Zoek oplader

Belangrijkste functies Oppo Find X9 Pro

Platform

  • Android: 16

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: ProXDR Display, schermgat
  • Formaat: 6.78 inch
  • Resolutie: 2772 x 1272 pixels
  • Verversingssnelheid: 120 Hz

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Viervoudige camera
  • Hoofdcamera: 50 MP
  • Selfiecamera: 50 MP

Hardware

  • Processor: MediaTek Dimensity 9500, octa core

Materialen

  • Stof-/waterdicht:

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 512 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 16 GB

Voeding

  • Batterij: 7500 mAh
  • Draadloos opladen: 50 Watt
  • Snellaadfunctie: 80 Watt

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Ervaringen over de Oppo Find X9 Pro

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Oppo Find X9 Pro vergeleken met alternatieven

Oppo Find X9 Pro (CPH2791)Oppo Find X9 Pro (CPH2791) Silk White
€ 1168,00 of € 56,50 p/m
2 kleuren
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986)Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986) Mystic Black
€ 912,95
2 kleuren
Samsung Galaxy S23 Ultra (S918)Samsung Galaxy S23 Ultra (S918) Blue
€ 798,00 of € 34,75 p/m
7 kleuren
Samsung Galaxy S22+ (S906)Samsung Galaxy S22+ (S906) Cream
€ 859,00
6 kleuren
Motorola edge 40 Pro (XT2301-4)Motorola edge 40 Pro (XT2301-4) Interstellar Black
€ 899,00
2 kleuren
Android:1610131213
Kleurenbeeldscherm:ProXDR Display, schermgatDynamic AMOLED Infinity-O DisplayInfinity-O Display, schermgatInfinity-O Display, schermgatpOLED, schermgat
Formaat:6.78 inch6.9 inch6.8 inch6.6 inch6.67 inch
Resolutie:2772 x 1272 pixels3088 x 1440 pixels3080 x 1440 pixels2340 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels
Verversingssnelheid:120 Hz120 Hz120 Hz120 Hz144 Hz
Camerasysteem achterkant:Viervoudige cameraViervoudige cameraViervoudige cameraDrievoudige cameraDrievoudige camera
Hoofdcamera:50 MP108 MP200 MP50 MP50 MP
Selfiecamera:50 MP10 MP12 MP10 MP60 MP
Processor:MediaTek Dimensity 9500, octa coreSamsung Exynos 990, octa coreQualcomm Snapdragon 8 Gen 2, octa coreSamsung Exynos 2200, octa coreQualcomm Snapdragon 8 Gen 2, octa core
Klokfrequentie:2.0 GHz + 2.5 GHz + 2.7 GHz1.7 GHz + 2.5 GHz + 2.8 GHz
Opslaggeheugen:512 GB128 GB + 256 GB + 512 GB1 TB + 256 GB + 512 GB128 GB + 256 GB256 GB + 512 GB
Werkgeheugen (RAM):16 GB12 GB12 GB + 8 GB8 GB12 GB
Batterij:7500 mAh4500 mAh5000 mAh4500 mAh4600 mAh
Draadloos opladen:50 Watt15 Watt15 Watt15 Watt
Snellaadfunctie:80 Watt45 Watt45 Watt125 Watt

Laatste nieuws over de Oppo Find X9 Pro

Top