Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Gigaset GS5

Gigaset GS5
Gigaset GS5 grijs onderkant
Gigaset GS5 grijs voorkant linkerzijkant
Gigaset GS5 grijs voorkant rechterzijkant onderkant schuin
Gigaset GS5 grijs overzicht
Gigaset GS5
Gigaset GS5 grijs onderkant
Gigaset GS5 grijs voorkant linkerzijkant
Gigaset GS5 grijs voorkant rechterzijkant onderkant schuin
Gigaset GS5 grijs overzicht
Gigaset GS5 grijs achterkant
Gigaset GS5 grijs rechterzijkant
Gigaset GS5 paars achterkant

Vergelijkbaar met de GS5 en wel verkrijgbaar

Samsung Galaxy Note 10 (N970)Samsung Galaxy Note 10 (N970) Aura Black
€ 439,99
2 kleuren
Samsung Galaxy A53 5G (A536)Samsung Galaxy A53 5G (A536) Awesome Black
€ 318,95
4 kleuren
Samsung Galaxy S20+ 5G (G986)Samsung Galaxy S20+ 5G (G986) Cosmic Black
€ 269,00
2 kleuren

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe
Populairste specs
  • 28 oktober 2021Aangekondigd
  • 210 gram10,4 mm dik
  • Android 11
  • 128 GBMicroSDXC
  • 6.3"2340x1080 pixels
  • 48 MP2K-video
  • 4 GB RAMHelio G85
  • 4500 mAh18W 15W

Belangrijkste functies Gigaset GS5

Platform

  • Android: 11

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: V-Notch Display, inkeping (notch)
  • Formaat: 6.3 inch
  • Resolutie: 2340 x 1080 pixels

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Dubbele camera
  • Hoofdcamera: 48 MP
  • Selfiecamera: 16 MP

Hardware

  • Processor: MediaTek Helio G85, octa core
  • Klokfrequentie: 2.0 GHz

Materialen

  • Stof-/waterdicht: P2i coating

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 128 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 4 GB

Voeding

  • Batterij: 4500 mAh
  • Draadloos opladen: 15 Watt
  • Snellaadfunctie: 18 Watt

Ervaringen over de Gigaset GS5

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Gigaset GS5 vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy Note 10 (N970)Samsung Galaxy Note 10 (N970) Aura Black
€ 439,99
2 kleuren
Samsung Galaxy A53 5G (A536)Samsung Galaxy A53 5G (A536) Awesome Black
€ 318,95
4 kleuren
Samsung Galaxy S20+ 5G (G986)Samsung Galaxy S20+ 5G (G986) Cosmic Black
€ 269,00
2 kleuren
Samsung Galaxy A52s 5GSamsung Galaxy A52s 5G Awesome Black
€ 297,00
4 kleuren
Android:119.0 (Pie)121011
Kleurenbeeldscherm:V-Notch Display, inkeping (notch)Dynamic AMOLED Infinity-O DisplayInfinity-O Display, schermgatInfinity-O Display, schermgatInfinity-O Display, schermgat
Formaat:6.3 inch6.3 inch6.5 inch6.7 inch6.5 inch
Resolutie:2340 x 1080 pixels2280 x 1080 pixels2400 x 1080 pixels3200 x 1440 pixels2400 x 1080 pixels
Verversingssnelheid:120 Hz120 Hz120 Hz
Camerasysteem achterkant:Dubbele cameraDrievoudige cameraViervoudige cameraDrievoudige cameraViervoudige camera
Hoofdcamera:48 MP16 MP64 MP64 MP64 MP
Selfiecamera:16 MP10 MP32 MP10 MP32 MP
Processor:MediaTek Helio G85, octa coreOcta coreOcta coreOcta coreQualcomm Snapdragon 778G, octa core
Klokfrequentie:2.0 GHz2.0 GHz + 2.4 GHz1.8 GHz + 2.4 GHz
Stof-/waterdicht:P2i coating
5G:
Opslaggeheugen:128 GB256 GB128 GB + 256 GB128 GB128 GB + 256 GB
Werkgeheugen (RAM):4 GB8 GB6 GB + 8 GB12 GB6 GB + 8 GB
Batterij:4500 mAh3500 mAh5000 mAh4500 mAh4500 mAh
Draadloos opladen:15 Watt
Snellaadfunctie:18 Watt25 Watt25 Watt
Top