Favorieten

Je hebt nog geen favoriete producten gevonden!

Ontdek de producten op onze website en klik op het hart-icoontje om producten aan deze favorieten-lijst toe te voegen.

Begin met ontdekken

Asus ZenFone AR

Asus ZenFone AR
Asus ZenFone AR zwart voorkant schuin
Asus ZenFone AR zwart voorkant linkerzijkant
Asus ZenFone AR zwart voorkant rechterzijkant onderkant
Asus ZenFone AR zwart voorkant rechterzijkant
Asus ZenFone AR (ZS571KL)
Asus ZenFone AR zwart voorkant schuin
Asus ZenFone AR zwart voorkant linkerzijkant
Asus ZenFone AR zwart voorkant rechterzijkant onderkant
Asus ZenFone AR zwart voorkant rechterzijkant
Asus ZenFone AR zwart overzicht
Asus ZenFone AR zwart achterkant schuin
Asus ZenFone AR zwart achterkant linkerzijkant
Asus ZenFone AR zwart achterkant

Vergelijkbaar met de ZenFone AR en wel verkrijgbaar

Samsung Galaxy S10e (G970)Samsung Galaxy S10e (G970) Blue
€ 169,00
3 kleuren
Samsung Galaxy S22 (S901)Samsung Galaxy S22 (S901) Green
€ 389,00
5 kleuren
Samsung Galaxy S23 (S911)
€ 493,00 of € 21,25 p/m
2 kleuren

Inruilen

Ruil je oude mobiel in bij Rebuy en houd geld over voor een nieuwe
Populairste specs
  • 13 juli 2017Aangekondigd
  • 170 gram8,95 mm dik
  • Android 7.0 (Nougat)
  • 32 GB/64 GB/128 GB/256 GBMicroSDHC
  • 5.7"2560x1440 pixels
  • 23 MP4K-video
  • 8 GB RAMSnapdragon 821
  • 3300 mAh
Asus ZenFone AR

Asus ZenFone AR


Belangrijkste functies Asus ZenFone AR

Platform

  • Android: 7.0 (Nougat)

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm: Super AMOLED
  • Formaat: 5.7 inch
  • Resolutie: 2560 x 1440 pixels

Cameras

  • Camerasysteem achterkant: Dubbele camera
  • Hoofdcamera: 23 MP
  • Selfiecamera: 8 MP

Hardware

  • Processor: Qualcomm Snapdragon 821, quad core
  • Klokfrequentie: 2.35 GHz

Telefonie

  • Dual SIM:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Geheugen

  • Intern geheugen:
  • Opslaggeheugen: 128 GB + 256 GB + 32 GB + 64 GB
  • Werkgeheugen (RAM): 8 GB

Voeding

  • Batterij: 3300 mAh
  • Snellaadfunctie:

Ervaringen over de Asus ZenFone AR

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.


Asus ZenFone AR vergeleken met alternatieven

Samsung Galaxy S10e (G970)Samsung Galaxy S10e (G970) Blue
€ 169,00
3 kleuren
Samsung Galaxy S22 (S901)Samsung Galaxy S22 (S901) Green
€ 389,00
5 kleuren
Samsung Galaxy S23 (S911)
€ 493,00 of € 21,25 p/m
2 kleuren
Google Pixel 6a (GX7AS)Google Pixel 6a (GX7AS) Black
€ 478,77
1 kleur
Android:7.0 (Nougat)9.0 (Pie)121312
Kleurenbeeldscherm:Super AMOLEDFlat Dynamic AMOLED Full HD+, schermgatInfinity-O Display, schermgatInfinity-O Display, schermgatOLED, schermgat
Formaat:5.7 inch5.8 inch6.1 inch6.1 inch6.1 inch
Resolutie:2560 x 1440 pixels2280 x 1080 pixels2340 x 1080 pixels2340 x 1080 pixels2340 x 1080 pixels
Verversingssnelheid:120 Hz120 Hz60 Hz
Camerasysteem achterkant:Dubbele cameraDubbele cameraDrievoudige cameraDrievoudige cameraDubbele camera
Hoofdcamera:23 MP16 MP50 MP50 MP12.2 MP
Selfiecamera:8 MP10 MP10 MP12 MP8 MP
Processor:Qualcomm Snapdragon 821, quad coreOcta coreSamsung Exynos 2200, octa coreQualcomm Snapdragon 8 Gen 2, octa coreGoogle Tensor, octa core
Klokfrequentie:2.35 GHz1.7 GHz + 2.4 GHz + 2.8 GHz1.7 GHz + 2.5 GHz + 2.8 GHz
5G:
Opslaggeheugen:128 GB + 256 GB + 32 GB + 64 GB128 GB128 GB + 256 GB128 GB + 256 GB128 GB
Werkgeheugen (RAM):8 GB6 GB8 GB8 GB6 GB
Batterij:3300 mAh3100 mAh3700 mAh3900 mAh4410 mAh
Snellaadfunctie:25 Watt25 Watt18 Watt
Top