Favorieten

Je hebt nog geen favorieten.

Bewaar met het hartje alles wat je wilt hebben of nog overweegt. Vergelijk rustig tijdens je zoektocht en zet met één klik een seintje aan: voor een prijsdaling, of zodra een verwacht product verkrijgbaar is. Ingelogd? Dan reist je lijst mee op al je apparaten.

Begin je zoektocht

Vivo X300 Ultra

Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra groen voorkant linkerzijkant
Vivo X300 Ultra groen voorkant rechterzijkant
Vivo X300 Ultra groen overzicht
Vivo X300 Ultra groen achterkant linkerzijkant
Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra zwart achterkant
Vivo X300 Ultra groen voorkant linkerzijkant
Vivo X300 Ultra groen voorkant rechterzijkant
Vivo X300 Ultra groen overzicht
Vivo X300 Ultra groen achterkant linkerzijkant
Vivo X300 Ultra groen achterkant rechterzijkant
Vivo X300 Ultra groen achterkant
Vivo X300 Ultra zwart onderkant
Vivo X300 Ultra zwart linkerzijkant
Vivo X300 Ultra zwart rechterzijkant
Vivo X300 Ultra zwart bovenkant
Vivo X300 Ultra wit achterkant
Abonnement vanaf
€ 91,- p/m+ € 332,- bijbetalen
  • Laagste maandlasten
  • Aanbod van 11 providers
  • Combivoordeel mogelijk
Vergelijk prijzen
Los nieuw
€ 1573,-
  • Eenmalige kosten
  • Vergelijk 4 shops
  • Niet gespreid betalen

Acties

Inruilen

Populairste specs
  • 30 maart 2026Aangekondigd
  • 232 gram8,2 mm dik
Vivo X300 Ultra

Vivo X300 Ultra

€ 1573,00 of € 91,00 p/m

Belangrijkste functies Vivo X300 Ultra

Beeldscherm

  • Kleurenbeeldscherm:

Geheugen

  • Geheugenkaart-slot:

Gegevensnetwerk

  • 4G (LTE):
  • 5G:

Bediening

  • Vingerafdruk-herkenning:

Aansluitingen

  • Audio jack-plug:

Cameras

  • Camerasysteem achterkant:
  • Selfiecamera:

Ervaringen over de Vivo X300 Ultra

Laat weten wat jij van dit product vindt en help anderen met beslissen. Klik op de knop hierboven om te beginnen.

Win een bol-cadeaubon van 50 euro

Jij weet na maanden gebruik wat een test van twee weken niet ziet: wat er tegenvalt, wat juist beter is dan verwacht en of je het opnieuw zou kopen. Deel je ervaring met dit product en je loot automatisch mee in de trekking van die week. Je oordeel speelt geen rol; een kritische ervaring maakt evenveel kans als een lovende.

Voorwaarden

Video over de Vivo X300 Ultra

Has2vdnm18c sddefault

In deze video over de Vivo Photography Kit met 17x optische zoom(!) zien we tevens de nog onaangekondigde Vivo X300 Ultra voorbijkomen. We verwachten het toestel nog deze week tijdens het #MWC

Top